http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار

مطالب حوادث

یکی از روحانیون نهاوند بعد از اجرای فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر توسط دو نفر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و براثر شدت جراحت در بیمارستان بستری شد.
4 مجروح در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل
مدیر هلال احمر شهرستان فامنین گفت: در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل 4 نفر از سرنشینان مجروح شدند.
براثر بی‌احتیاطی سرباز کلانتری مربوطه و ورود او با موتور از پیاده‌رو به خیابان اصلی، براثر ترمز خودرو در حال عبور دختر خردسال به سر به درون شیشه رفت.
تلاش نیروهای امدادی برای جستجوی مفقودان حادثه چال کندی به نتیجه رسید.
به دنبال حادثه دلخراش تروما و قطع دست یکی از اهالی روستای باباکمال در تویسرکان، بالگرد اورژانس هوایی همدان برای اعزام بیمار اقدام کرد و بیمار اکنون در بیمارستان بعثت همدان بستری است.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان از برخورد شدید دو دستگاه پیکان وانت در محور فامنین و انتقال هوایی مصدومان به بیمارستان بعثت خبر داد.
پیرو تماس های مردمی در ساعت 21شب گذشته، ماموران انتظامی شهرستان کبودراهنگ با حضور در نزدیکی روستای پرورق از توابع بخش مرکزیاین شهرستان در کنار جاده با جسد یک جوان 32ساله که مرگ وی بسیار مشکوک به نظر می رسد مواجه شدند.
در یکی از مناطق نهاوند اتفاق افتاد
لاشه یک قلاده کفتار دریکی از مناطق شهرستان نهاوند پیدا شد.
مسئول تیم غواصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان گفت: پس از 2 روز تلاش جسد یک جوان از سد شنجور رزن خارج شد.
مرد تبهکار و همسرش درحالی به اتهام فریب چند زن و دختر در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند که هر دو پیش از این در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بودند.
یک قلاده سگ تریبت شده در شهر اصفهان به طور ناگهانی به صاحب خود حمله کرد.
شب گذشته یک تیم چهارنفره از اشرار مسلح در کوههای اطراف رودان توسط مامورین استان هرمزگان متلاشی گردید.
فرمانده انتظامی نهاوند خبر داد:
فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: جسد مردی 26 ساله که خود را حلق‌آویز کرده بود در حاشیه مجموعه ورزشی علیمرادیان نهاوند کشف شد.
مسئول اورژانس نهاوند گفت: زنی حدوداً 45 ساله و باردار از عشایر مستقر در نزدیک یکی از روستاهای نهاوند توسط پرسنل اورژانس نهاوند نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد.

صفحه‌ها