http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین

مطالب حوادث

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تصادف رانندگی زنجیره ای و مرگبار خودروها در مسیر ارتباطی خدابنده - همدان یک کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.
پیکر آیت الله «حاج محمد جابری عربلو» صبح امروز سه‌شنبه در همدان تشییع شد.
براثر وقوع حادثه رانندگی در محور نهاوند به فیروزان 6 نفر مجروح و بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد چهار دستگاه خودرو سواری و باری در جاده روستایی 'گاوسوار' رزن 2 تن فوت و چهار نفر مجروح شدند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ملایر خبر داد؛
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر گفت: گروه امدادگران سازمان آتش نشانی ملایر موفق شدند کودکی را از چاه نجات دهند.
افراد ناشناسي شامگاه گذشته مدير موسسه علمي را به گلوله بستند
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: عصر جمعه بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودروی سواری پراید با کشنده هوو در جاده قدیم همدان - ساوه 2 سرنشین خودروی پراید در دم جان باختند.
مسئول تیم فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اهدای اعضای بدن یکی از معلمان همدانی به 6 بیمار زندگی دوباره بخشید.
جانشین پلیس راه استان همدان اظهار کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با موتور سیکلت 2 سرنشین موتورسیکلت جان خود را از دست دادند.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی خودروی سواری تیبا روز گذشته در جاده قهاوند زن 24 ساله جان باخت.
4 کشته در 72 ساعت گذشته در محور نهاوند به آورزمان و مجروح شدن چند نفر در این محور لزوم تسریع درروند تعریض و بهسازی این محور حادثه‌خیز شهرستان نهاوند را به مسئولان گوشزد می‌کند و اتمام هرچه سریع‌تر این پروژه چندین ساله را به مطالبه عمومی مردم نهاوند تبدیل کرده است.
یکی از روحانیون نهاوند بعد از اجرای فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر توسط دو نفر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و براثر شدت جراحت در بیمارستان بستری شد.
4 مجروح در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل
مدیر هلال احمر شهرستان فامنین گفت: در برخورد خودرو کیا سراتو با گارد ریل 4 نفر از سرنشینان مجروح شدند.
براثر بی‌احتیاطی سرباز کلانتری مربوطه و ورود او با موتور از پیاده‌رو به خیابان اصلی، براثر ترمز خودرو در حال عبور دختر خردسال به سر به درون شیشه رفت.
تلاش نیروهای امدادی برای جستجوی مفقودان حادثه چال کندی به نتیجه رسید.

صفحه‌ها