http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین
قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی

مطالب سیاست

مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در فامنین
مسیر حرکت راهپیمایی روز جهانی قدس، از مسجد جامع فامنین به سمت میدان آزادی و در انتها به مسجد اعظم(عج) اعلام شد.
روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه‌ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می‌گوید این گزارش لحن ملایم‌تری نسبت به قبل دارد.
اهمیت روز جهانی قدس
مسئول اردوهای راهیان نور دانشجویی همدان عنوان کرد: امام خمینی (ره ) روز قدس را در قلب تاریخ وضع کردند تا به جهانیان ثابت کنند مسئله فلسطین مردمی ترین و فراگیرترین موضوعی است که به همه مسلمانان جهان مربوط است.
پیام تقدیر سرلشکر باقری درباره اقدام موشکی سپاه:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی ضمن تقدیر از اقدام موشکی سپاه، تاکید کرد: هرگونه تهدید و تعرض به امنیت ملی کشور با واکنش نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.
در بیانیه سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان همدان آمده است: روز قدس روز نمایش قدرت، اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار جهانی و روز اعلام نفرت عمومی امت مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس است.
امام جمعه بهار:
حجت الاسلام والمسلمین حاتم نیا گفت: نقض مفاد برجام نشان داد که امریکایی ها به تعهداتشان پایبند نیستند اما باید دید این دستاورد ارزش خسارات وارد شده به کشور ما را دارد یا خیر.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و مرزبان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و مرزبان فرمودند: جمهوری اسلامی با اقتدار ایستاده و ملت به دشمنان سیلی خواهد زد.
تحلیل اسپوتنیک روسیه از حمله موشکی سپاه به تروریست ها:
یک خبرگزاری روس در پی حملات موشکی سپاه، در یادداشتی نوشت: سیلی را داعش خورد تا صدایش را دیگران بشنوند.
رسانه‌های بیگانه اعلام ورشکستگی تعاونی ثامن را در اذهان عموم مردم مطرح کردند تا بتوانند اختلافات جدیدی را در زمینه بانکداری ایجاد کنند.
نشست هماهنگی برگزاری مراسم روز جهانی قدس و گرامیداشت سالگرد شهدای هفتم تیر در همدان برگزار شد.
آیت‌الله نوری‌همدانی:
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ذات آمریکا قلدری، جنایت، خیانت و غارتگری است، گفت: همه دیدیم چگونه سنا برجام را نقض می‌کند آنان برای هیچ کشوری حقوقی قائل نیستند.
نگاهی به «وظایف نیروهای انقلابی درجنگِ نرم» براساس اندیشه آیت‌الله خامنه‌ای
رهبر انقلاب در دیدار رمضانی با دانشجویان، آنها را به تلاش جدی و همه‌جانبه برای غلبه دادن گفتمان انقلاب در دانشگاه توصیه نمودند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه:
سردار پاکپور با تشریح عملیات ضد تروریستی منطقه قصرقند و تکذیب هر گونه در گیری در مرزهای غربی کشور تاکید کرد:بر وضعیت منطقه اشراف اطلاعاتی و عملیاتی کامل داریم و اجازه عرض اندام به تروریست ها نمی دهیم.
پورمختار گفت: امروز برخی از مواضعی که از سوی برخی مسئولین شنیده می‏شود نشان می‎دهد که آنها نمی‎خواهند این فاصله گذاری را رعایت کنند.
امام‌جمعه نهاوند:
امام‌جمعه نهاوند گفت: آمریکایی‌ها از ما می‌خواهند که صنایع دفاعی و موشکی را که ضامن امنیت کشور هستند کنار بگذاریم همان‌طوری که دانش هسته‌ای را کنار گذاشتیم.

صفحه‌ها

هنرمندان استان