http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

قیمت روز طلا، سکه و ارز در بازار
پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی
فرمانداری فامنین
شهرداری فامنین
وضع هوای فامنین
عکس ماهواره ای شهرستان فامنین

مطالب سیاست

با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.
رئیس سابق سازمان صدا و سیما با بیان اینکه سینما حرف بسیار برای گفتن دارد، گفت: بچه‌های حزب‌اللهی از ظرفیت سینما غافلند و فقط در فضای سیاسی و انقلابی با مخاطب خاص در ارتباط هستند که ما باید این را تغییر دهیم.
نماز جمعه این هفته استان همدان نیز با حضور پر شور مردم ولایتمدار این استان برگزار شد.
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داد
نظرسنجی یک مؤسسه معتبر افکارسنجی حاکی است شوک اتحاد قالیباف و رئیسی تأثیر تعیین‌کننده‌ای در آرای مرددین داشته است.
جامعه بسیج ورزشکاران با ابراز تاسف از وقوع این اقدام ناپسند یک بار دیگر دست و بازوی تمام پهلوانان ایرانی را که با ایثار خود شرافت انسانی و ایرانی را در دفاع از مردم بی پناه فلسطین زنده نگاه داشته اند، می بوسد.
دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب درباره کابینه دوازدهم در پی شایعات اخیر طی اطلاعیه‌ای منتشر شد.
واکنش جبهه پایداری استان همدان به تصویب تحریم های مادر؛
دبیر جبهه پایداری استان همدان با تأکید بر اینکه دولتمردان تفاوت "تعلیق تحریم ها" با "لغو تحریم ها" را تشخیص ندادند، گفت: امروز با تصویب تحریم های مادر علیه ملت ایران، دولت باید بیاید و پاسخگو باشد که چگونه از متن آن هم به طور کامل مطلع نبوده و عجله کرده و سبب ساز این خسارت محض شده است.
امام جمعه ملایر:
امام‌جمعه ملایر گفت: برخی مسئولین در کشور اعتقاد داشته که مسائل هسته‌ای را می‌توان با مذاکره حل کرد اما امروز بار دیگر بعد عهدی آمریکا برای آنان محرز شد.
سروده شاعر جوان همدانی در خطاب به مسئولین:
شاعر جوان همدانی در خطاب به مسئولین در خصوص لفاظی های ضد ایرانی دولاند ترامپ در کشور فرانسه و حیله گری های دشمنان علیه نظام، شعری سروده است.
پیاده روی بانوان فامنین در روز عفاف و حجاب
برگزاری مراسم پیاده روی بانوان با همکاری بنیاد شهید فامنین؛
فرماندار شهرستان فامنین ضمن اشاره به علت نامگذاری روز عفاف و حجاب گفت: روز 21 تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز حجاب و عفاف نامگذاری شده است و این روز به مناسبت ساروز قیام مردم مشهد بر علیه کشف حجاب توسط رژیم شاهنشاهی و حمله رضا خان به متحصنان در مسجد گوهرشاد انتخاب شده است.
چند نکته در باب منطقه قدرتمند رئیس جمهور:
سخنان مریم رجوی سرکرده فرقه رجوی در نشست سازمان منافقین بی شک یکی از مهمترین سخنان زندگی این کهنه تروریست و آدمکش در طول دوران نکبت بار زندگی اش باید بحساب آورد.
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه امام(ره) سپاه را ارزش عنوان کردند، گفت: اگر امروز کسی از قصد به دنبال تضعیف سپاه باشد آب در آسیاب دشمن ریخته و دشمن را شاد کرده است.
امام جمعه شهر همدان گفت: ساخت موشک توسط سپاه و پرتاب آن به سوی دشمن موجب ذلت و خاری دولتمردان آمریکا شد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه پس از عملیات موشکی لیله‌القدر:
ساعاتی پس از یورش غرورآفرین موشکی سپاه پاسداران به مراکز تجمع داعش در دیرالزور سوریه، جمعی از سرداران و فرماندهان سپاه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
در سریال هوملند صورت گرفت:
سریال آمریکایی هوملند شخصیتی به نام «نفیسی» از اعضای سپاه را فردی عیاش نشان می‌دهد که برای نقض توافق هسته‌ای با موساد همکاری می‌کند.

صفحه‌ها

هنرمندان استان